Nikon mikroskopy

Úvod

Dnes je Nikon světově proslulá značka, která má vedoucí postavení na trhu v oblasti optických přístrojů a jediná mikroskopická společnost, která vyrábí své vlastní optické sklo, zajišťující nejlepší záruku kvality celé produkce. S více než 100 léty odborných znalostí v oboru Nikon je vždy v popředí optické a technologické inovace.

 

Dodáváme mikroskopy pro všechny oblasti výzkumu, laboratoře a průmysl. Nabízíme dodávku jednotlivých mikroskopů nebo realizaci kompletních systémů včetně kamer, softwaru a dalšího rozsáhlého příslušenství.

Nabízíme též nestandardní řešení. Jsme schopni dodat Vám mikroskop "na míru", tak, aby splňoval Vaše požadavky. V této oblasti mikroskopické techniky máme zkušenosti i s nejvyššími systémy.   K naším posledním realizacím patří  například horizontální konfokální mikroskop pro sledování živých rostlin.

Naší snahou je komplexní péče o zákazníka. Nabízené přístroje Vám rádi předvedeme buď v našich prostorách v sídle společnosti Nikon spol. s r.o. nebo na Vašem pracovišti. Doprava, instalace přístroje a základní zaškolení obsluhy, to vše je v ceně dodávky. Záruční a pozáruční servis je samozřejmostí.